Navigation


 Sayfa :Sizler için Favorilerinize Ekleyin

Sizler için

Komple kuru temizleme ve Yıkama, Ütüleme ve Servis Hizmeti; 

Yıkanıcak çamaşırlarınızı veya kuru temizlemelerinizi işyerinizden, evinizden,  kısacası nereden isterseniz oradan alıyoruz, tesislerimizde arzu ettiğiniz şekilde yıkıyor,veya kuru temizleme yapıyor ütülüyor, paketliyor ve 24 saat içinde, gerektiğinde daha da erken geri teslim ediyoruz.

 

Kuru Temizleme Hizmeti;
Kuru temizleme hizmetimizde kullandığımız makina parkı dünyada bir numara olan böwe ve multimatic ilaçlarımız permak güvencesi ile avrupanın en kaliteli ilacı olan dowper yan ürün olarak büfa ürünleri kullanmaktadır.
 

Üstün Yıkama ve Ütüleme Kalitesi;
Tek amacımız yaptığımız hizmeti en iyi şekilde sunmaktır. Yöneticimizden, personelimize tüm çabalar daha kaliteliyi daha hesaplı üretmek doğrultusundadır. Suyumuz yıkama için en uygun duruma (sertlik, PH, demir, tortu, bulanıklık, koku...v.b) getirilmekte, profesyonel ve kaliteli makinalar kullanılarak yıkama işlemi en etkili şekilde yapılmaktadır. Bilimsel ve denenmiş yıkama programlarımızla hem kalitenizi yükseltmekte hem de tekstilinizin ömrünü korumaktayız.

 

Çamaşırhane Alanı, olarak tahsis ettiğiniz alanı başka amaçlar için kullanabileceksiniz. Bunun yanı sıra çamaşır yıkama işleminin doğal sonucu olan deterjan kokusu, ses ve titreşim gibi rahatsızlık veren olguları ortadan kaldıracak, müşterinizin memnuniyetine katkıda bulunacaksınız.


İletişim Formu

  Ad Soyad*   
  E-mail*   
  Ülke   
  Konu*   
  Açıklama*   
  Şifreyi Yazın *

36Ed3

Burası >>

* Alanların doldurulması zorunludur.


 

İletişim Numaralarımız

Merkez :90 256 614 3835
Fabrika :90 256 622 1392
Kusadasi :90 256 622 1764
Gsm :90 542 622 1392
Gsm :90 533 247 7708

Okumadan Geçmeyin
MeteoDiğerMerkez : Türkmen Mahallesi Bahçe Arası Sokak No: 5 Kuşadası / Aydın Tel: 256 . 614 38 35
Fabrika : Süleyman Demirel Bulvarı Sanayi Sitesi Karşısı, Kural İş Merkezi No: 60 Kuşadası / Aydın

Kredi Kartı Geçerlidir